Rodzice i dzieci

Co zyskują dzieciaki, jeżdżąc na wrotkach?

17 grudnia 2018

Brak aktywności fizycznej to główny problem wśród współczesnych dzieci i młodzieży. Uczniowie wybierają hobby, które raczej nie wymaga wstawania sprzed komputera, a to duży błąd. Młodzi ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, ile przez to tracą. Takie wrotki klasyczne to sposób na niezłą kondycję i ekstremalne wrażenia.

Jakie są korzyści z jazdy na wrotkach?

Po pierwsze zyskuje się niezłą figurę i spala nadmiar tkanki tłuszczowej. Po drugie nogi stają się bardziej umięśnione i silniejsze. Po trzecie można poznać fajnych ludzi, którzy potrafią robić na nich niezłe triki i są klasycznymi zapaleńcami. Zyskanie towarzyszy do wrotkarskich eskapad, to też jakiś konkret. Po czwarte można się opalić, gdyż na wrotkach nie da się jeździć w zamkniętych pomieszczeniach. Znacznie większą frajdę daje otwarta przestrzeń.

wrotki klasyczne dla dzieci

Jakie są ceny wrotek?

To uzależnione jest od modelu, jaki chce się mieć. Im jest on bardziej nowoczesny i bajerancki, tym cena wyższa. Widełki cenowe zaczynają się od 50 zł, a kończą nawet na 600 zł za sztukę. W internecie można znaleźć oczywiście używane wrotki. Jest rzeczą naturalną, iż muszą być one tańsze od renomowanych marek. Niemniej ich stan techniczny jest wielką niewiadomą.

Czasem trafiają się całkiem przyzwoite egzemplarze, a czasem to totalne buble- tyle tylko, że ładnie zapakowane i dosyć tanie. Przy zakupie warto pamiętać, że wrotki klasyczne powinny być regulowane i rosnąć z właścicielem. Nie jest tajemnicą, iż najczęściej ich posiadaczami są dzieci. One, jak wiadomo -rosną i nie wolno o tym zapominać.

You Might Also Like

Leave a Reply