Sprzęt treningowy

Jaki uchwyt do wyciągu atlasu warto wybrać?

5 marca 2019

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób inwestuje w domowe siłownie, dlatego też warto dowiedzieć się, jaki sprzęt do ćwiczeń warto skompletować. W przypadku elementów intensywnie użytkowanych w żadnym wypadku nie można oszczędzać. Mowa tutaj przede wszystkim o solidnych uchwytach do wyciągu atlasu, które mają olbrzymi wypływ nie tylko na komfort i wygodę podczas ćwiczeń, ale również na bezpieczeństwo.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje uchwytu?

Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele różnorodnych modeli uchwytów do wyciągu atlasu, dlatego też warto zapoznać się z dostępnymi produktami. Nowy uchwyt do wyciągu atlasu należy dopasować oczywiście do preferowanej formy aktywności fizycznej. Proste drążki są najlepszym wyborem przede wszystkim do klasycznych ćwiczeń na klatkę piersiową. Jeżeli chodzi o uchwyty łamane, to te najlepiej sprawdzą się podczas treningu na tricepsy i bicepsy. Identycznie sytuacja prezentuje się w przypadku popularnych kratownic.

Uniwersalne uchwyty dla każdego

Krótki uchwyt do wyciągu atlasu jest najlepszym wyborem dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na ogólne wzmocnienie swojego ciała. Uchwyty tego typu oddziałują tak naprawdę na różne partie ciała. Inwestując w nowe uchwyty warto zwrócić uwagę także i na ich wytrzymałość. Mowa tutaj oczywiście o maksymalnym udźwigu z którym jest w stanie poradzić sobie dany uchwyt do wyciągu atlasu.

You Might Also Like

Leave a Reply