sport

SPORTBODY – KIM JESTEŚMY?

SPORTBODY to grupa pasjonatów sportu, która prowadzi aktywne życie i chce się podzielić tą pasją. Prowadząc na co dzień sklep ze sprzętem sportowym SPORTBODY często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi funkcjonowania maszyn oraz problemami z wyborem aktywności dostosowanej do stanu zdrowia, wieku i płci. Stąd też pomysł na nasz blog – chcemy podzielić się z czytelnikami naszą wiedzą, przybliżyć zasady działania sprzętu sportowego, opowiedzieć coś więcej o regularnym treningu i pomóc dokonać dobrego wyboru.

SPORTBODY – DLA KOGO PISZEMY?

Dla wszystkich pasjonatów sportu – zarówno tych początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnym trybem życia, jak również dla starych wyjadaczy, mających w nogach setki kilometrów i tysiące spalonych kalorii. Każdy znajdzie coś dla siebie.

SPORTBODY – O CZYM PISZEMY?

O tym co nas kręci, czyli o regularnym uprawianiu sportu. Bloga podzieliliśmy na kilka kategorii, które ułatwią naszym czytelnikom odszukanie interesujących ich wpisów:

  • FITNESS – to informacje związane z fitnessem, m.in. jaki sprzęt wykorzystać by nie ulec nudzie oraz jak ćwiczyć.
  • NOWOŚCI – tu przedstawiamy nowinki na rynku sprzętu sportowego, warto być na bieżąco!
  • PORADY – radzimy jak trenować by osiągnąć dobre efekty i uniknąć kontuzji, pomagamy wybrać fajny sprzęt treningowy i przygotować ciało do wysiłku.
  • RODZICE I DZIECI – to dział przeznaczony dla tych, którzy nie chcą by ich pociechy spędzały czas opychając się chipsami przed komputerem. Znajdziecie tu propozycje wspólnych zabaw, aktywnego spędzania czasu i pomysły na wciągnięcie młodych do sportu.
  • SPRZĘT TRENINGOWY – radzimy jak dobrać sprzęt sportowy, jak go obsługiwać, czym różnią się poszczególne modele i na co warto zwrócić uwagę, by później nie żałować wydanych pieniędzy.
  • TRENING – pomagamy opracować własny program ćwiczeń pod kątem zamierzonych celów, przybliżamy podstawowe informacje z zakresu anatomii i funkcjonowania ludzkiego ciała.
  • WOLNE MYŚLI – czyli wszystko to, co nie zmieściło się w poprzednich kategoriach

Zapraszamy do lektury i do odwiedzenia naszego sklepu!